Maybelline COLORsensational

17:16

Dnes som sa rozhodla napísať Vám o rúžoch od značky Maybelline Color Sensational. Čo sa dekoratívnej kozmetiky týka, rúže sú moja najväčšia srdcovka a najradšej by som ich nosila každý deň, v každom farebnom odtieni. Maybelline nepatrila medzi moje obľúbené značky, ale musím povedať, že radu Color Sensational som si veľmi obľúbila. Z tejto kolekcie je dostupných naozaj veľa odtieňov a určite si každý príde na svoje. Či už jemnejšie odtiene na denné nosenie alebo poriadne sýte a výrazné extravagantnejšie farby na špeciálne príležitosti. Ja vlastním 4 a to- Lady Red, Summer Pink, Rosy Dream a Galactic Mauve. Môj favorit je bezpochyby Lady Red, pretože z testovaných má najvýraznejšiu farbu a najdlhšie vydržal na perách bez potreby nanesenia obnovujúcej vrstvy. 


Rúže COLORsensational majú veľmi pekné balenie a každý odtieň má inú farbu obalu. Obal sa (približne) zhoduje s odtieňom výrobku, čo sa mne osobne veľmi páči. Tieto rúže veľmi pekne vynikajú v mojej zbierke rúžov a tiež na prvý pohľad zaujmú už v regále v obchode. 

Konzistencia rúžov je príjemne krémová. Má hladkú jemnú textúru a neusadzuje sa v záhyboch pier. Okrem odtieňa ROSY DREAM. Ten robí na perách nepekné malé čiaročky spôsobené usadzovaním rúžu v záhyboch pier. Pár krát po sebe som sa usmiala a čiaročky boli naozaj viditeľné. 
Inak sú rúže na perách veľmi príjemné, nezanechávajú tzv "mokrý efekt" a nehrozia žiadne prilepené vlasy na ústach. Tiež majú vysokú kryciu schopnosť už po jednej nanesenej vrstve.


Pigmentácia je najvýraznejšia u odtieňov LADY RED a SUMMER PINK. Odtieň GALACTIC MAUVE ma zaujal zo všetkých testovaných najmenej. Má najnevýraznejšiu farbu a ani napriek miniatúrnym zlatým čiastočkám, ktoré obsahuje, nezaujal.  
 Jeden z najväčším kladov týchto rúžov je to, že vôbec pery nevysušujú a nezvýrazňujú suché miesta ako je to u niektorých iných rúžov. Vôbec nie je potrebné si pred nanesením natrieť pery balzamom. Rúž pery príjemne hydratuje a zjemňuje. Aj po odlíčení ostávajú pery ešte dlho na dotyk veľmi príjemne jemné.
V zložení rúžu dominuje MED, ktorý je kvalitným zdrojom antioxidantov a minerálov. Jeho bohatá textúra pery uhladzuje a vyživuje. Zmäkčujúce vosky chránia pery pred pocitom vysušenia a napätia a VITAMÍN E je známy svojimi oxidačnými účinkami. Výdrž rúžov bola rôzna, podľa testovaného odtieňa. Najdlhšie na perách vydržal odtieň LADY RED a to približne 2-3 hodiny. Čo sa dá považovať za priemer. Ostatné o trocha menej, takže v tomto nejako výrazne rada COLORsensational neprekvapila. Vzhľadom na krémové zloženie sa ale ani nič iné očakávať nedá, no v porovnaní s inými krémovými rúžmi, vydrží dosť dlho. Zvláda aj pitie a opatrné jedenie, no po 2-3 hodinách sa začne rozpíjať.
Ďalšou výhodou rúžov je to, že naozaj pekne a príjemne voňajú, každý o trocha inak. Ale nie je to žiadna chemická vôňa, voňajú naozaj príjemne. Po dlhšom a sústredenom voňaní som zacítila vôňu medu.

Cena týchto rúžov sa pohybuje od 4.55€ do 6.90€

Objednať si ich môžete TU!

Moje hodnotenie:


+

veľká paleta farieb
dizajn
vôňa
hydratácia
krémové zloženie
dostupnosť
cena
pocit na perách

-
výdrž

Celkové hodnotenie: 4.5/5Rúže Maybelline COLORsensational určite odporúčam, lebo patria do nadpriemeru toho, čo drogérie ponúkajú. Prinášajú príjemný pomer ceny a kvality a určite by aspoň jeden z nich nemal chýbať vo Vašej kozmetickej taštičke. You Might Also Like

3 komentárov

 1. Moc pěkné rtěnky, nejvíc se mi líbí odstíny 240 a 148 :)
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc pěkné odstíny. Nejvíce se mi líbí odstín 148 Summer pink,protože na výraznější odstíny nemám odvahu.:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Červený odstín vypadá opravdu krásně :))

  OdpovedaťOdstrániť

FACEBOOKUJEM