Hľadá sa najlepšie fitko v Bratislave #2 Hamilton club

17:26

Za posledné dni som vyskúšala niektoré fitness centrá v Bratislave a rada by som Vám postupne o nich napísala. Často - krát čítam rôzne diskusie o tom, ktoré fitko v Bratislave je najlepšie a prečo a verím, že týmto seriálom na pokračovanie pomôžem ľuďom, ktorí nevedia, čo mesto ponúka, sú v Bratislave prvý rok alebo sa len proste nevedia rozhodnúť, čo je pre nich to najlepšie. 

Naposledy som Vám napísala o Goleme v Avione, článok si môžete prečítať TU. Ako druhé fitness centrum si pod drobnohľad zoberiem fitko v Mlynskej doline v Cubicone - HAMILTON CLUB. Veľmi ma potešilo, keď v Mlynskej otvorili toto fitko, pretože je to blízko a netreba dochádzať autobusom. A to je vzhľadom na fakt, že väčšina fitiek, ktoré u mňa prichádzali do úvahy boli tak 30 minút ďaleko, (čo dá s cestou tam aj späť hodinu a to je už celkom dosť) mať to 8 minút chôdze z izby bola príjemná zmena. 
Na prvý pohľad som ani nemala pocit, že som prišla cvičiť, ale skôr že som v nejakom múzeu. Na stenách visia zlaté obrazy, čo je naozaj celkom čudné. Inak je všetko veľmi moderné, nové a čisté. Na recepcii som dostala kartičku, ktorú som v šatni priložila na čítačku a tá mi pridelila skrinku, ktorá sa po priložení otvorila. Celkom podarené. V šatni sa nachádzala sauna, ktorú môže využívať každý člen. Vo fitku som bola poobede a nebol tam takmer nikto. Hamilton club ponúka nadštandard vo vybavení aj v ponúkaných službách. Okrem štandardnej fitness a kardio zóny ponúka tiež dobre vybavenú funkčnú zónu, skupinové cvičenia a kinessis station. Vo fitness zóne sa nachádzajú stroje na precvičenie celého tela a veľký počet činiek. Čo sa týka kardio strojov nájdete tu bežiace pásy, orbitreky, bicykle, veslovacie trenažére a stepery. Každý kardio stroj je vybavený dotykovou obrazovkou, pomocou ktorej sa môžete pripojiť na internet, čo síce znie pre závislých na internete ako sen, mne to prišlo ako úplná zbytočnosť. Neviem, či cieľom umiestnenia tohto fitka s týmto typom strojov do blízkosti internátu Fakulty elektrotechniky a informatiky a Fakulty informatiky a informačných technológií bolo dostať programátorov od počítačov v duchu hesla ,,Príďte k nám, počítače máme tiež.", no ja si naozaj neviem predstaviť, ako si počas cvičenia na steper- i s niekým píšem na Facebooku alebo niečo hľadám na internete (Aj keď, videla som už aj pána čítať na bežiacom páse....). Jediným plusom týchto "superobrazoviek" bolo pre mňa len to, že som mohla počas cvičenia sledovať telku. 
Vo fitku sa ďalej nachádza Kinessis station, čo je nová tréningová metóda, ktorá zahŕňa tiež rehabilitačný tréning . No ja som na tom vôbec nevedela cvičiť a preto o tom nemám čo viac napísať. 
Dievčatá určite ocenia skupinové cvičenia, ktorých ponúka Hamilton club skutočne dosť a máte ich v cene členstva. Napríklad AEROBIC, BODY COMPLET, FAT BURNER, BODY PUMP FX, BOSU, FLYFIT, JÓGU, TABATU  a iné. Tu si na svoje príde naozaj každý.  
A na záver by som ešte napísala niečo k členstvám v tomto fitness clube. Cena závisí od toho, na ako dlho sa fitku zaviažete. Samozrejme pre mesačnom členstve je cena najnevýhodnejšia a to až 69€ čo sa mi aj vzhľadom na dobré ponúkané služby zdá naozaj prehnané. Ak sa však zaviažete na rok, mesačne Vás to vyjde 41/45€ (podľa toho či si zvolíte spôsob platy v hotovosti za rok alebo štvrťročne). Celkom zaujímavo cenovo vychádza OFF-PEAK členstvo, kedy môžete fitko navštevovať len medzi 09:00- 16:00 ale mesačne to máte za 43€ alebo pri ročnej viazanosti len 29€. Otázkou je, či tieto časy niekomu s plným rozvrhom vôbec vyhovujú. Cenu pri tomto fitku hodnotím  ako jediné, ale zato veľké mínus.Moje hodnotenie:

+
vybavenosť
dostupnosť, vzdialenosť
celový vzhľad
skupinové cvičenia
klíma
sauna
málo členov

-
cena

Celkové hodnotenie: 4/5 

You Might Also Like

7 komentárov

 1. tie ceny su tam fakt sialene. ale ten net na kardio strojoch by som uvitala. samozrejme, ze nie odpisovat na spravy, ale pozriet si nove videa od ludi co odoberam na youtube napriklad, ci pustit si nejaku hudbu.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ono to ale nie je také ľahké ako sa zdá. Keď si napríklad na stepperi a snažíš sa tam niečo napísať :)

   Odstrániť
  2. tak to mas asi pravdu. mimochodom - mas velmi zaujimavy blog a styl pisania vobec. a inak... absolutne netusim kto si, ale facebook povedal, ze si studovala na rovnakej strednej skole a ze mame 6 spolocnych priatelov :D

   Odstrániť
  3. Ďakujem veľmi pekne :) No ak sme chodili na rovnakú strednú je pravdepodobné, že sa poznáme. Šťuchni ma na FB, ja sa pozriem na Teba :)

   Odstrániť
 2. jednorázový vstup sa dá kúpiť? ak áno nevieš koľko to vyjde?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj, a skusobny vstup tu nepoznaju? 8 EUR je dost, v mojom fitku maju prvy zdarma a ak by predsalen niekto chcel ma este k dispozicii jendorazovy za 10 EUR, ale neviem na co by komu bol :) Hovorim o ludoch co tu nie su na navstave a nejdu tam len 2x.

  OdpovedaťOdstrániť

NAPÍSALA SOM

FACEBOOKUJEM