KORČUĽOVANIE !

17:26

Včerajšok sa niesol v celodennom ničnerobení a večernom korčuľovaní. Strašne som sa tešila, keď Roman navrhol, že pôjdeme na ľad ! Verili by ste, že existuje človek, ktorý si na Erasmus doniesol ľadové korčule? Roman je proste super :)

Kedže sú to už nejaké roky čo som aktívne na korčuliach nestála, trocha som sa aj bála. Na štadión sme prišli o hodinu skôr ako to začínalo tak sme si pozreli aj mužský tréning. Strašne mi to pripomenulo jedno z mojich najkrajších životných období. Vôňa ľadu, príjemná zima a tá neprekonateľná hokejová atmosféra ! Hokej pre mňa vždy znamenal veľa, s mojou Dominikou sme boli stále najväčšie fanúšičky martinského MHC a cez majstrovstvá sveta pre mňa nič iné neexistovalo. Keď som odišla do Bratislavy najviac zo všetkého mi chýbal hokej a ľudia z fanklubu. Predsa len sme sa stretávali niekoľko rokov na každom zápase, absolvovali sme mnoho výjazdov, hokejbalové turnaje v lete, príprava a maľovanie choreí. A tie mozole od bubnovania mi tiež chýbajú ! 
Niekedy Vám o tom napíšem viac, teraz len nejaké fotky zo včera a jedna spomienková s mojou najlepšou Dominikou <3 You Might Also Like

0 komentárov

KNIHA NEINSTANTNE KRÁSNA

KNIHA NEINSTANTNE KRÁSNA

Vypočuj si PODCAST